İletişim: 216 541 01 68 - 69

Parkema’dan Haberler

Merhaba. Sitemize Hoş Geldiniz. Bu web sitesinde Sizleri Parke konusunda bilgilendirmek ve doğru karar vermenize yardımcı olmayı amaçlıyoruz.

 

Yeni logomuz ve yeni yüzümüz ile Sizlere sanal ortamda da yardımcı olmak, Parke konusunda dünyadaki son gelişmeleri ve uygulamaları Siz Değerli Müşterilerimizle paylaşmak, kafanızdaki sorulara ve zemininizdeki sorunlara olabildiğince yanıt vermeye çalışacağız.

 

Bizler Parke seçim ve satın alımının çok önemli ve iyi araştırılıp doğru karar ile sonuçlandırılması gerektiğine, çünkü Parke’nin her istenildiğinde kolayca ve ucuz bir maliyet ilke değiştirilemeyen bir yatırım malzemesi olduğuna inanıyoruz. Unutmayın, Sizlere bir telefon kadar yakınız. Sizler de doğru ve güvenilir çözümlere bir tıklama kadar uzaktasınız. Sizleri Mağazamızda ağırlamak ve müşterilerimiz arasında görmek isteriz.

 

Dönemsel olarak bazı bilgi ve haberlerimizi web sayfamızdaki “Parkema’dan Haberler” bölümümüzden ve e-posta gönderilerimizden Sizlerle paylaşacağız.

 

Bizleri ziyaret ettiğiniz için çok teşekkür ederiz. Lütfen müşteri bilgilerinizi iletişim bölümümüzde kaydetmeyi unutmayınız.

 

Saygılarımızla,