İletişim: 216 541 01 68 - 69

Merdiven

AHŞAP MERDİVEN
Tasarım, üretim ve sağlamlık ahşap merdiven konusunda dikkat edilmesi gereken husustur. Gelişen mimari yapılara paralel olarak tüketicilerin zevk ve tercihleri’de değişmektedir. Kalıplaşmış ahşap merdiven modellerinin değişimini kaçınılmaz kılmaktadır.

Ahşap merdiven yapımında en önemli etken işçiliktir. ahşap merdiveni sadece alt ve üst kata çıkma aracı olarak düşünmemeliyiz. ahşap merdiven’lerin en iyi şekilde planlanması sağlınız,güvenliğiniz açısından çok büyük önem taşır.

Ahşap merdivenler mekanlarınızdaki yerlerine mimari normlara uygun ölçüler çerçevesinde en uygun rıht yüksekliği, basamak genişliği ve korkuluğu seçilerek tasarlanır Mevcut yerdeki parke ile uyumu kapı ve diğer eşyalar ile uyumu çok önemlidir. ahşap merdivenlerin evin en göz alıcı yeri olduğunu düşünmekteyiz. Bu nedenle ahşap merdiven ihtiyaçlarınız için sizin istekleriniz doğrultusunda projelendirip mevcut lamine veya masif parkenizden, masipan, kaplama gibi ürünlerden imal etmekteyiz. Ahşap merdiven uygulamalarımızı beton üzeri veya demir karkas üzerine mdf ve kontrayı poliüretan tutkalla yapıştırıp onun üzerine lamine veya masif parke, masipan, kaplama yaparak montaj yapmaktayız.